YHTEYSTIEDOT 2022

                KIRKKONUMMEN ELÄKKEENSAAJAT ry

                Yhdistyksen toimihenkilöt vuonna 2022

 

Hallitus

Puheenjohtaja

  

puh. 040-7200008

  
 

Pekka Jäppinen

  

pekka.jappinen@dlc.fi

 
         

Hallitus

Sihteeri /Matkavastaava

 

puh. 041-4801073

  
 

Barbro Hjelt

  

barbro@saunalahti.fi

 
         

Hallitus

Varapuheenjohtaja/Askarteluvastaava

 

puh. 045-1081099

  
 

Ull-Britt Helin

  

eugenia-nyman@hotmail.com

 
         

Hallitus

Emäntä / Pelikerho / Torivastaava

puh. 040-8317391

  
 

Askartelu varalla

  

tea.palomaki@gmail.com

 
 

Tea Palomäki

      
         
 

Puutyökerho

  

puh. 040-5063817

  

Hallitus

Markku Ohlis

  

markku.ohlis@gmail.com

 
         

Hallitus

Jukka Tammi

  

puh. 0400-688807

  
     

jukka.tammi@elisanet.fi

 
         

Hallitus  

Irma Hokkanen   Apuemäntä

puh. 050-5381482

  

vara 1

    

irma.hokkanen@gmail.com

 
Hallitus        

vara 2

Helena Rajasaari

 

puh. 044-2581941

  
     

helena.rajasaari@outlook.com

 
         
 

Laulukuoro / Boccia

 

puh. 040-7534821

  
 

Ritva Savola

  

savola.ritva15@gmail.com

 
         
 

varalla / Puutyökerho

 

puh. 050-62472

  
 

Mikko Karlsson

  

mikko.karlsson@kolumbus.fi

 
         
 

Rahastonhoitaja, kirjanpito, jäsenasiat,  kotisivut ja vara sihteeri

  
 

Merja Tammi

  

puh. 040-7544540

  
 

Lustbackantie 2 C 12  02400 Kirkkonummi

merja.tammi@elisanet.fi

 
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Varalla matkavastaava ja kotisivupäivitykset/ Pekka Jäppinen 

puh.040-7200008                         

    
         
 

Toiminnantarkastaja: Pentti Lepola 0400-948130 ja varatoiminnantarkastaja  Hannele Rauhanen

 

Kerhohuoneiston osoite
Kuninkaantie 5-7

Posti puheenjohtajalle
Pekka Jäppinen
Tinanpellontie 33
02430 MASALA

Sihteeri  Barbro Hjelt

Volsintie 248

02400 KIRKKONUMMI

 

Y-tunnus:  3033888-9

Yhdistyksen tilinumero on
FI48 4055 0010 6435 97

  •